Close

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się jak najszybciej!

lock and key

Zaloguj się do swojego konta

Account Login

Przypominanie hasła.

Opinie klientów

Uskrzydleni opiniami o naszych realizacjach po zakończonym sezonie, informujemy: mamy jeszcze więcej ochoty i energii, aby kolejne filmy i sesje zdjęciowe realizować na jeszcze większym poziomie! Zapamiętaliśmy najczęściej wypowiadane zdanie przez klientów po obejrzeniu naszych filmów, które brzmiało Powyżej oczekiwań. Jest to bardzo miłe i motywujące do dalszej pracy, aby nasze kolejne produkcje byłe jeszcze lepsze i wzruszały kolejnych klientów.

Emilka i Jacek:„Bardzo gorąco polecamy firmę Ca Studio. Ekipę tworzą wspaniali ludzie z pasją oraz artystyczną wizją. Możecie być pewni, że ludzie z CA Studio odnajdą się w każdej sytuacji, zarówno w tych wzniosłych, jak również tych mniej oficjalnych momentach. Ca Studio to przede wszystkim profesjonalni filmowcy, a ich umiejętności możecie zweryfikować oglądając udostępnione przez nich skróty zrealizowanych filmów.”  
zobacz w wersji HD: kliknijzobacz w wersji HD: kliknij
 
Marta i Adam:”Brak słów jest pewnie czymś co przeżywa każda para oglądająca swój film ślubny, ale nam dzięki temu, że wybraliśmy Was, towarzyszyły dreszcze, wzruszenie, chwila refleksji i moc emocji, których nie byliśmy w stanie sobie wyobrazić 🙂 Film jaki otrzymaliśmy jest odzwierciedleniem najmniejszych i najważniejszych szczegółów naszego dnia. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za uchwycenie tak pięknych i ulotnych, a jakże ważnych dla nas chwil największego szczęścia, zapatrzenia i zakochania… Dziękujemy za poświęcony nam czas i Waszą wrażliwość, bo bez niej Wasz niekwestionowany talent, nie miałby szans tak się rozwijać… Od samego początku jak tylko Was poznaliśmy, nie wyobrażaliśmy sobie, aby ktokolwiek inny mógł filmować nasz ślub. Tworzycie świetną atmosferę, dzięki której ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Łukasz okazał się być profesjonalistą, prawie niewidocznym podczas uroczystości, potrafiącym natomiast uchwycić kluczowe momenty. Z kolei podczas tworzenia naszego „Love Story”, kipiał pomysłami na fajne ujęcia, doradzał i wybierał super miejsca, pozostając jednocześnie otwartym na nasze propozycje. Nasza współpraca przebiegała w miłej i luźnej atmosferze, a efekt jaki otrzymaliśmy jest wręcz nie do opisania. Ja już nie mogę się doczekać kolejnej realizacji z Wami ! Muszę przyznać, że wspaniale jest móc zobaczyć i przypominać sobie wszystkie wzruszające chwile w świetnej oprawie. Spełniliście nasze marzenia… a to jest bezcenne i na całe życie! 🙂 Dziękujemy!”

zobacz w wersji HD: kliknji
 
Ala i Alek:”Łukasz z ekipa tworzą niesamowity klimat i boskie filmy, które spodobają sie nawet najbardziej wymagającym. Ich produkcje warte są każdej wydanej złotówki, a film narzeczeński to „must have”. Ca Studio to nie tylko operatorzy na weselu. To powiernicy, rozluźniacze atmosfery i najlepsi poszukiwanie zaginionych muszek ślubnych na świecie! 🙂 CA STUDIO,czyli: Cudowne, Artystyczne, Superprofesjonalne, Totalnie, Urokliwe, Dopracowane w każdym szczególe, Indywidualne, Obrazy filmowe na najwyższym poziomie! Mówiac krótko-polecamy każdemu i na każda okazje! :)))”

zobacz w wersji HD: kliknji
zobacz w wersji HD: kliknij
 
„Sylwia i Marcin: Ca Studio to bardzo fajna ekipa kreatywnych ludzi. Podczas pracy tworzą świetną atmosferę co pomaga tym, którzy nie przywykli do kamer; jednocześnie zachowują pełen profesjonalizm. Nieszablonowe podejście do klienta i otwartość na jego pomysły powoduje, że ich filmy i zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju. Pomogli nam nie tylko zwizualizować nasze pomysły, ale jeszcze je ulepszyć. Z pełną odpowiedzialnością polecamy :)”
 
zobacz w wersji HD: kliknij
Klaudia i Łukasz:„Sesję narzeczeńską w studio Łukasza Kaugana umówiliśmy na początku lutego, czyli w środku zimy, a jednak atmosfera panująca na sesji sprawiła, że było nam naprawdę gorąco. Przed sesją otrzymaliśmy od Łukasza szereg inspiracji, z których mieliśmy wybrać, to co najbardziej się nam podobało… Te wybrane inspiracje mieliśmy później realizować! Pomysłów było mnóstwo, więc wybór był niełatwy, ale Łukasz podpowiedział nam, które ujęcia według niego są najbardziej oryginalne. Niemniej jednak końcowy wybór należał do nas. Sama sesja trwała pół dnia… Nie ukrywamy, brak obycia z aparatem sprawił, że było to wyjątkowo męczące popołudnie… Łukasz jest perfekcjonistą. Dopóki nie udało się stworzyć dobrego ujęcia, nie kończyliśmy… Przy tym wszystkim, ze śmiechem spostrzegliśmy, że bawiliśmy się naprawdę świetnie… Atmosfera genialna, wręcz przyjacielska, pełno ciepłego uśmiechu i słowa. Na efekt sesji czekaliśmy z wielką niecierpliwością… A zaskoczył nas całkowicie! Zdjęcia są tak genialne, że bardziej się już chyba nie da…”

zobacz w wersji HD: kliknij  

Bardzo dziękuję w imieniu całej ekipy pracującej przy realizacji Waszych filmów i sesji zdjęciowych
Łukasz Kaugan, Ca Studio