Close

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się jak najszybciej!

lock and key

Zaloguj się do swojego konta

Account Login

Przypominanie hasła.

Konkurs: Wygrajcie sesję ślubną w plenerze! (zakończony)

13 Styczeń Autor: kat.: Blog, Konkursy, Wydarzenia
Konkurs: Wygrajcie sesję ślubną w plenerze! (zakończony)
 

Przygotowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać dwie sesje zdjęciowe w plenerze w Warszawie i okolicach zrealizowane przez Ca Studio. Jedną sesję przyznaliśmy Ani i Pawłowi – parze z największą ilością polubień oraz Magdzie i Bartkowi, parze, którą wybraliśmy sami, spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie. Konkurs połączony był z naszym profilem na Facebooku i trwał do 4 maja 2017 roku. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w innych naszych konkursach, które zorganizujemy w przyszłości.

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polubcie nasze strony na Facebooku: Ca Studio i NajpiekniejszyPrezent.pl
2. Zróbcie sobie wspólne zdjęcie i opublikujcie je na jednym ze swoich profili na Facebooku. Napiszcie komentarz do zdjęcia: „Chcemy wygrać piękną sesję zdjęciową w CaStudio! oraz dodajcie #CaStudioKonkurs2017 . W komentarzu warto również zachęcić znajomych do polubienia i komentowania Waszego postu. Inwencja twórcza zdjęcia oraz opisu zależy od Was i dzięki niej możecie zwrócić na siebie naszą uwagę 🙂
3. Wyślijcie do nas e-mail na adres konkursy@castudio.pl o temacie „Zgłaszamy udział w konkursie #CaStudioKonkurs2017” zawierający:
– treść „Akceptujemy regulamin konkursu dostępny na stronie Organizatora”
– podajcie planowaną datę swojego ślubu
– podpiszcie się Waszymi imionami i nazwiskami
– dołączcie zrzut ekranowy Waszego postu wykonany w dniu rozpoczęcia udziału w konkursie
4. W dniu 4 maja 2017: Wyślijcie do nas e-mail na adres konkursy@castudio.pl o temacie „Wyniki udziału w konkursie #CaStudioKonkurs2017” zawierający:
– podpiszcie się Waszymi imionami i nazwiskami
– dołączcie zrzut ekranowy Waszego postu wykonany w dniu 4 maja 2017 kończący udziału w konkursie (z widoczną ilością polubień posta)

Co będziemy brali pod uwagę przydzielając nagrody:

Nagroda nr 1: ilość polubień postu z Waszym zdjęciem
Nagroda nr 2: inwencja twórcza Waszego zdjęcia oraz opisu, ilość komentarzy Waszych znajomych
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w dniu 14 maja 2017 roku na naszych stronach internetowych oraz na profilu Facebooka. Nagroda zostanie przyznana dwóm parom – jedna z największą ilością polubień oraz druga wybrana przez nas 🙂

Nagroda: „Sesja zdjęciowa w studiu”
Voucher o wartości: 800 zł
Ważność voucher: do końca 2018 roku
Miejsce realizacji: Warszawa i okolice
Fundator nagrody: Ca Studio i NajpiekniejszyPrezent.pl

 

Regulamin konkursu

1. Konkurs trwa od 14 stycznia do 4 maja 2017 roku i można wziąć w nim udział w każdej chwili w czasie jego trwania. 2. Fundatorem nagrody jest firma Ca Studio, właściciel serwisu internetowego Ca Studio oraz NajpiekniejszyPrezent.pl, z siedzibą w Warszawie. 3. Nagrodę w postaci „Sesji zdjęciowej” mogą wygrać wszyscy, którzy zgłoszą elektronicznie swój udział oraz posiadają profil na Facebooku. 4. Każda z dwóch nagród ma wartość 800 złotych. Nagród nie można wymienić na wartość pieniężną, ani przekazać innym osobom. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych usług: makijażu, stylizacji, projektu i produkcji albumu itp. 5. Vouchery ważne są do 31.12.2018 roku. Na termin realizacji sesji należy zgłaszać się co najmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem, w innym przypadku może nie dojść do realizacji nagrody. Nagroda może być zrealizowana tylko w innym terminie niż dzień ślubu Młodej Pary. 6. Sesja zdjęciowa może być zrealizowane na terenie Warszawy lub okolić (do 20 km) po wcześniejszej akceptacji terminu i miejsca przez Organizatora. 7. Wysyłając e-mail zgłoszeniowy do Organizatora konkursu uczestnicy wyrażają zgodę na późniejsze upublicznienie zrealizowanej z sesji zdjęciowej m.in. na stronach internetowych www.CaStudio.pl, www.NajpiekniejszyPrezent.pl oraz innych materiałach promocyjnych firmy Ca Studio – organizatora konkursu. 8. Organizator podkreśla, że nagroda nie dotyczy realizacji zdjęć wykonanych w dniu ślubu Uczestników konkursu. 9. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na stronie internetowej Organizatora w dniu 14.05.2017 roku.