Close

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się jak najszybciej!

lock and key

Zaloguj się do swojego konta

Account Login

Przypominanie hasła.

Film z sesji zdjęciowej: Gdy nikt nie patrzy

10 Grudzień Autor: kat.: Blog, Portfolio filmy
Film z sesji zdjęciowej: Gdy nikt nie patrzy
 

Jest to opowieść o modelkach, które po wyjściu ekipy zdjęciowej ze studia, same robią sobie odważne zdjęcia. My je oczywiście podglądamy. W ten przewrotny sposób znalazły się  jednocześnie po jednej i drugiej stronie obiektywu, a nawet dwóch. Dzięki temu powstała seria dyptyków zawierająca zdjęcia wykonane przez fotografa oraz zdjęcia wykonane przez modelki.

 

powiększ na cały ekran klikając z film lub wejdź na stronę: vimeo

 

Gdy nikt nie patrzy (When nobody is watching)

sesja zdjęciowa do ★Fabrikon MAGAZINE (nr 3/2011)
fotograf, reżyseria: Łukasz Kaugan
modelki: Renata, Sara Maria, Karolina Kłos
makijaż/fryzury: Marta Marcinkowska
stylizacja/producent sesji: Marta Kuba
bielizna: Esotiq
aparat: Leica S2, X1, monitor: Eizo Coloredge CG243W,
studio: Makata, Warszawa, Poland
czas: 3 min 24 sek
zdjęcia i produkcja: Grzegorz Bijak

 

Po 8 godzinach spędzonych w warszawskim studiu Makata zrealizowaliśmy materiał, który został opublikowany w 3 numerze ★Fabrikon MAGAZINE. Celem była prezentacja zdjęć na zasadzie dyptyku, czyli połączonych ze sobą zdjęć. W naszym wypadku taki zestaw dwóch zdjęć stanowi zdjęcie wykonane przez fotografa Łukasza Kaugana aparatem Leica S2 oraz zdjęcie wykonane w tym samym czasie przez modelki używające aparatu Leica X1. Na stronach pisma zostały dodane specjalne interaktywne oznaczenia (ikona „PLUS”), dzięki którym, po kliknięciu można zobaczyć drugie zdjęcie, wykonane przez modelkę.

fabrikon_backstage-IMG_0339

Wcześniej oczywiście odbył się casting na modelki. Renata, Sara i Karolina odwiedziły naszą redakcję. Rozmawialiśmy o naszym pomyśle na sesję oraz odbyła się przymiarka bielizny. Cała redakcja brała udział w przygotowaniu produkcji. Do współpracy zaprosiliśmy 3 firmy – Esotiq (bielizna), Leica (aparaty) oraz Eizo (monitor). To była nasza pierwsza redakcyjna produkcja dla Fabrikonu, dlatego dla większości z nas była to wyjątkowa sesja. Polecamy również film wideo, zrealizowany przez Grzegorza Bijaka, który był ważnym elementem tej produkcji.

fabrikon_backstage-IMG_0130 fabrikon_backstage-IMG_0308 fabrikon_backstage-MG_1991 fabrikon_backstage-IMG_0100 fabrikon_backstage-IMG_0244 fabrikon_backstage-MG_1987 fabrikon_backstage-IMG_0068 fabrikon_backstage-MG_2245 fabrikon_backstage-IMG_0065 fabrikon_backstage-MG_2148 fabrikon_backstage-IMG_0089 fabrikon_backstage-MG_2101 fabrikon_backstage-IMG_0211 fabrikon_backstage-IMG_0222 fabrikon_backstage-MG_1673 fabrikon_backstage-MG_1997

Copyright © Łukasz Kaugan, Ca Studio 2011