Close

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się jak najszybciej!

lock and key

Zaloguj się do swojego konta

Account Login

Przypominanie hasła.

Ca Studio na Mega Targach Ślubnych!

19 Listopad Autor: kat.: Wydarzenia
Ca Studio na Mega Targach Ślubnych!
 

W dniach 7-8 grudnia zapraszamy na targi, które odbędą się w hali Torwar w Warszawie. Dla odwiedzających nas gości przygotujemy kilka niespodzianek. Będzie można wziąć udział w kilku konkursach oraz skorzystać z naszej specjalnej oferty promocyjnej, ważnej tylko na targach.

Konkurs nr 1: Wygraj film ślubny zrealizowany w plenerze!

voucher-castudio-format-www_580px

Nasza firma ufundowała nagrodę w postaci „Film ślubny – profesjonalny wideoklip zrealizowany w plenerze”, czyli trzyminutowy, romantyczny film z piękną muzyką.

Aby wziąć udział w losowani nagrody:
– należy odwiedzić w dniach 7-8 grudnia Mega Targi Ślubne, które organizowane są w Warszawie (Torwar)
– nagroda wraz i innymi nagrodami będzie losowana wśród wszystkich głosujących na scenie głównej

Inne nagrody biorące udział w losowaniu: strona targów.

Voucher o wartości: 1200 zł
Ważność: do końca 2015 roku
Miejsce realizacji: na ternie całego kraju
Fundator nagrody: Ca Studio oraz NajpiekniejszyPrezent.pl

Regulamin 1. Fundatorem nagrody jest firma Ca Studio z siedzibą w Warszawie. 2. Nagrodę w postaci „Filmu ślubnego – profesjonalnego wideoklipu zrealizowanego w plenerze”, mogą wygrać wszyscy, którzy 7 lub 8 grudnia wypełnią swój kupon i wezmą udział w losowaniu nagród zorganizowanym na scenie głównej targów Mega Targi Ślubne 2013 w Warszawie. 3. Nagroda ma wartość 1200 złotych.  Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną, ani przekazać innym osobom. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych usług: makijażu, stylizacji itp. 4. Voucher ważny jest do 31.12.2015 roku. Może być zrealizowany tylko w innym terminie niż dzień ślubu Młodej Pary. 5. Zdjęcia filmowe w plenerze mogą być zrealizowane na terenie całego kraju. 6. Wylosowania Młoda Para, aby móc zrealizować voucher na nagrodę musi wcześniej podpisać oświadczenie i zgodę na upublicznienie gotowego filmu m.in. na stronach www.castudio.pl, NajpiekniejszyPrezent.pl oraz innych materiałach promocyjnych firmy Ca Studio – organizatora konkursu.
 

Konkurs nr 2: Wygraj film ślubny i sesję dla zakochanych!

voucher_castudio_konkurs_2_nagroda1

voucher_castudio_konkurs_2_nagroda2

Nasza firma ufundowała nagrodę w postaci „Film ślubny – profesjonalny wideoklip zrealizowany w plenerze” oraz  „Sesję dla zakochanych w studiu”.

Aby wziąć udział w losowani nagrody:
– należy odwiedzić w dniach 7-8 grudnia Mega Targi Ślubne, wypełnić i wrzucić kupon konkursowy
– na tle naszego plakatu konkursowego wykonamy Wam zdjęcie i od razu umieścimy na naszej stronie na Facebooku
– od tej pory Wasi znajomi będę mogli głosować na Wasze zdjęcie i je komentować do 14 lutego 2014 roku
– dodatkowo polubcie nasze strony na Facebooku: Ca Studio i NajpiekniejszyPrezent.pl
– nagroda główna (Film ślubny – profesjonalny wideoklip) zostanie przyznana parze, która zdobędzie najwięcej polubień i komentarzy (zsumujemy ich ilość), nagroda dodatkowa (Sesja dla zakochanych”) zostanie przyznana parze, którą zajmie drugie miejsce.

Nagroda „Film ślubny – profesjonalny wideoklip zrealizowany w plenerze”
Voucher o wartości: 1200 zł
Ważność voucher: do końca 2014 roku
Miejsce realizacji: na terenie całego kraju
Fundator nagrody: Ca Studio

Nagroda „Sesja dla zakochanych w studiu”
Voucher o wartości: 249 zł
Ważność: do końca 2014 roku
Miejsce realizacji: studio w Warszawie
Fundator nagrody: NajpiekniejszyPrezent.pl

Regulamin 1. Fundatorem nagrody jest firma Ca Studio, właściciel serwisu internetowego NajpiekniejszyPrezent.pl, z siedzibą w Warszawie. 2. Nagrodę w postaci „Filmu ślubnego”, sesji  „Dla zakochanych” i , mogą wygrać wszyscy, którzy na targach Mega Targi Ślubne 2013 odbywających się w Warszawie w dniach 7-8 grudnia wypełnią kupon konkursowy, sfotografują się przy stoisku filmy Ca Studio oraz posiadają swój profil na Facebooku. 3. Nagrody mają wartość 1200 złotych oraz 249 złotych. Nagród nie można wymienić na wartość pieniężną, ani przekazać innym osobom. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych usług: makijażu, stylizacji itp. 4. Voucher ważny jest do 31.12.2014 roku. Może być zrealizowany tylko w innym terminie niż dzień ślubu Młodej Pary. 5. Zdjęcia filmowe w plenerze mogą być zrealizowane na terenie całego kraju, a sesja zdjęciowa w studiu w Warszawie. 6. Wypełniając kupon konkursowy uczestnicy wyrażają zgodę na upublicznienie gotowego filmu i zdjęć z sesji zdjęciowej m.in. na stronach www.castudio.pl, NajpiekniejszyPrezent.pl oraz innych materiałach promocyjnych firmy Ca Studio – organizatora konkursu.

 

Oferta targowa: 60 % rabatu na „Sesję dla Zakochanych” w naszym studiu!

NP_rabat_targi_sesja-dla-zakochanych_580px

Tylko podczas targów na naszym stoisku oraz 7 dni po targach w naszym sklepie internetowym NajpiekniejszyPrezent.pl można zakupić za 99 złotych sesję, której cena wynosi 249 złotych. Jest to 60% rabatu, który dajemy wszystkim zakochanym 🙂 Zakupiony voucher ważny jest do 14 lutego 2014 roku.

 

Zobacz nasz nowy album

Nasz nowy album zawiera 36 stron i prezentuje zdjęcia ze ślubnych sesji zdjęciowych w studiu i plenerze. Wydrukowany jest na papierze fotograficznym najwyższej jakości w formacie 30×30 cm.

Kliknij album, aby powiększyć lub kliknij: duży podgląd

Do zobaczenia na naszym stoisku po prawej stronie sceny.